Scanstrut CAM-PT-300-03 Aluminum PowerTower f/FLIR M300 Cameras - 12" [CAM-PT-300-03]
Sale Sold out
CAM-PT-300-03 Aluminum PowerTower® f/FLIR M300 Cameras - 12"
Compatible with:
  •  FLIR M300 cameras
Features:
  • Designed to fit the most up to date cameras
  • Pre-drilled mounting holes allow the camera to fasten straight to the PowerTower®
  • No need to cut the cameras connectors off for installation
  • Constructed from Marine grade Aluminium
Technical Specifications:
  • Material - Aluminium
  • Height - 11.81" (300mm)