Victron MEGA Fuse 80A/80V (Package of 5 Pieces) [CIP138080020]
Sale Sold out
MEGA Fuse 80A/80V (Package of 5 Pieces)
Features:
  • For 80V products
Specifications:
  • Max Current Rating: 80 AMP
  • Max Voltage Rating: 80V
Quantity
15 in stock